משרד נייד

משרד נייד – כל מה שחשוב לדעת

משרד נייד החל מ999 ש"ח

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה חדשנית

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

היום במדינת ישראל ישנם המון משרדים ניידים בתחומי מכירות נדל,,רכבים ועוד… אך לא כולם יודעים בדיוק מה זה אומר. במאמר כאן נפרט לכם מה הוא מבנה נייד ומשרד נייד בפרט.

מהו מבנה נייד?

לעיתים קרובות אנחנו שומעים את המונח מבנה נייד, או מבנה יביל, ותוהים על מה בעצם זה אומר. בהתחלה זה נדמה כמו מונח שהוא דבר והיפוכו. מבנה, שהוא כביכול הדבר הכי יציב וקבוע בקרקע, ולפתע הוא נייד? 

 

אז אמנם זה נשמע כדבר כמעט לא הגיוני, אך מבנים ניידים אכן קיימים, וכמו שמעידים המומחים של בילדר תעשיות הם אף  הולכים וצוברים פופולריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות בכל רחבי העולם, ובמיוחד בישראל. מבנה נייד הוא למעשה מבנה שנבנה בתהליך של בנייה קלה. התוצר הסופי של התהליך הוא מבנה שעונה לצרכים רבים ומגוונים,  בעל רמת גימור גבוהה, וכמשתמע משמו הוא נייד, כלומר אפשר בבוא העת להזיז ולשנע אותו ממקום למקום. 

 

שימושים למבנה נייד

 

מבנה יביל יכול לשמש לצרכים רבים ומגוונים. אם יוצא לכם להסתובב בארץ בוודאי ראיתם אינספור מבנים ניידים פזורים בכל רחביה, לפעמים בלי לשים לב אפילו שהם מבנים ניידים ולא מבנה רגיל. בישראל כיום מבנים ניידים משמשים לתיירות (צימרים לדוגמא), מגורים, מוסדות חינוך רבים ועוד. למעשה כל צורך שתוכלו לחשוב עליו לבניין יכול להיות ממולא בידי מבנה יביל. 

מבנה נייד יכול להתעצב ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לצרכים המדויקים של המשתמשים בו. אחד היתרונות של מבנים ניידים הוא שהשימוש בהם אינו קבוע. מכיוון שניתן לשנע אותם בקלות, מבנים ניידים יכולים להחליף שימושים בגמישות וביעילות. מבנה נייד שאנו רואים כיום משומש לצורך אחד, יכול להיות שעבר כבר כמה מיקומים ושימושים בלי שהחילופים האלו פגעו באיכותו כלל.

 

אז מהו משרד נייד?

משרד נייד, כפי שמתפרש משמו, הוא מבנה נייד המשמש לצרכי משרד. משרד זה מציע את כל האיכויות והנוחות שדרושות ממבנה משרדי כלשהו. סביבת העבודה במשרד מסוג זה אינה שונה כלל ממשרד הממוקם בבניין משרדים מסורתי. 

בדרך כלל עסקים שעושים שימוש במשרדים ניידים הם עסקים שלעיסוק שלהם יש נגיעה בשטח, במקומות שהם אינם סביבת עבודה משרדית רגילה, כמו לדוגמא משרדים של אתרי בנייה, משרדים של שטחים חקלאיים או של אירועים המתרחשים בשטח הפתוח. בנוסף על כך, בעלי עסקים רבים מבינים את היתרונות של משרדים ניידים ובוחרים להעביר את סביבת העבודה שלהם על מנת ליהנות מיתרונות העלות והנוחות.

 

אז למה לבחור במשרד נייד?

משרדים ניידים יכולים להיות המענה לצרכים המדויקים של העסק שלך. אם המשרד שלך עובר תהליך שיפוץ ואתה מחפש פיתרון נח שיספק סביבת עבודה ברמה גבוהה, משרד מסוג זה הוא ללא ספק אופציה שכדאי לשקול. אם העסק שלך שולח זרועות למקומות רבים ומגוונים, ובהם אתה צריך ליצור חלל שיהווה בסיס לך ולעובדים, משרד מסוג זה יכול לענות על הצרכים האלה בדיוק. תהליך ההקמה של משרד מסוג זה הוא קצר ומדויק, מה שמקל מאוד במקרה והצורך במבנה דחוף ולא יכול להתעכב. במקרה והצורך במשרד זמני, והפרויקט עתיד להסתיים בעתיד הנראה לעין, ניתן למכור את המשרד הנייד בתום השימוש בו, ובכך להחזיר חלק ניכר מההוצאות.

 

משרד נייד בילדר תעשיות

אנחנו, בילדר תעשיות, וצוות המומחים שלנו, בנינו כבר עשרות משרדים ניידים בכל רחבי הארץ. אנחנו נשמח לענות על כל הצרכים והדרישות של כל בעל עסק, על מנת ליצור משרד נייד ברמת הגימור הגבוהה ביותר, שיענה על הצרכים בצורה המלאה והמדויקת ביותר. 

בילדר תעשיות בונים מבנים ניידים ומומחים בבנייה קלה כבר למעלה מעשר שנים. אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים שלנו בכל נושא הקשור לבנייה קלה ומבנים ניידים, ולהנות מהידע והניסיון שצברנו לאורך השנים.

 

משרד נייד

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

בנייה קלה מחיר

בנייה קלה מחיר

בניה קלה מחיר – מה חובה לדעת? בנייה קלה מחיר החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
בנייה קלה בירושלים

בנייה קלה בירושלים

מה חשוב לדעת על בנייה קלה בירושלים? בנייה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
עלויות בנייה

עלויות בנייה

מתעניינים בבניית בית? כאן נפרט לכם את עלויות בנייה שתצטרכו לקחת בחשבון בנייה קלה החל מ990 ש"ח עבודה הכי מקצועית ואיכותית בארץ שירות בפריסה ארצית

קרא עוד »
אדריכלי בתים

אדריכלי בתים

כל הפרטים על אדריכלי בתים בנייה קלה החל מ999 ש"ח! מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה

קרא עוד »