קבלן שלד

בנייה קלה החל מ999 ש"ח!

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

בניית מבנה כוללת מספר רב של שלבים, ואולם בתוכם שלבים קריטיים במיוחד. יציקת היסוד ובניית השלד מהווים את הבסיס לבית, ולכן חשוב שיעשו בידי אנשי מקצוע מעולים ואמינים. בתוך כך, לקבלן השלד אחריות וחשיבות רבה במיוחד, הבאה לידי ביטוי בהשפעתו הרבה על תוצר הבנייה הסופי, וכפועל יוצא לכך יש להשקיע בבחירת קבלן שלד אמין ומקצועי. 

תפקיד קבלן השלד כולל הוצאה לפועל של התכנון, וכן פיקוח ובקרה על העבודה המתבצעת במבנה בעת בנייתו. כמו כן, לקבלן השלד אחריות להזמנת החומרים והציוד הנדרש בהתאם לדרישות הלקוח והצרכים שעולים מהשטח במהלך העבודה. בנוסף, באחריותו לבצע בדיקה לתקינות החומרים לאחר הגעתם, וכן הוא נושא באחריות לאספקתם השוטפת ועמידת הספקים בלוחות הזמנים. 

מהו מבנה שלד, ומאיפה נובעת החשיבות שלו?

תפקידו של מבנה השלד בבנייה הוא לייצב את המבנה, וכן להתמודד מול אסונות טבע כדוגמת רעידות אדמה. כמו כן, לשלד תפקיד חשוב בנשיאת המשקל של הבניין ומניעת קריסתו. למעשה מבנה מורכב ברובו מהשלד, ואיננו רואים אותו רק מפני שאנחנו מוסיפים לו שכבות רבות המסתירות אותו, כגון: טיח, ריצוף, צבע ורהיטים ושטיחים בתוך הבית. 

בניית שלד הבניין דורשת מורכבות בתכנון לשם עמידה בקריטריוני הבטיחות הנדרשים, תכנונו באחריות מהנדס בעל התמחות בקונסטרוקציה, אשר יוצר תכנית בהתאם לרצונות הלקוח. התוכניות יכללו כל פרט בבניה מקטן עד גדול; רוחב ועומק החפירות שימשו ליציקת הבסיס למבנה, דרך גודל המוטות שידרשו לשלד. 

מדוע לבניית השלד נדרש קבלן ספציפי ואין די בקבלן כללי לכל הליך הבנייה?

עקב מורכבות הליך הבנייה נדרשת התמחות במספר תחומים לשם בנייה מבנה מאפס. עובדה זו בשילוב חשיבותו של השלד לתוצר הבניה הסופי מחייבת מומחים לתחום בניית השלד בלבד, הם קבלני השלד. 

על קבלן השלד להתמחות בכלל השלבים, אולם בנוסף גם עליו יש גורם מפקח והוא מהנדס הקונסטרוקציה. כמו כן על קבלן השלד להיעזר ביועצי קרקע, מומחי קידוח ועוד אנשי מקצוע אשר יעזרו לו לבצע את עבודתו תוך הבטחת הבטיחות בזמן העבודה, וכמובן בתוצר הבנייה הסופי.  

סיכומו של דבר

בנייה איכותית ותקנית של השלד תשפיע ישירות על כל שאר המבנה, בטיחות המבנה הינה נגזרת ישירה שלו ושל עמידת והיצמדות קבלן השלד לתכנית שתכנן המהנדס. בניית שלד איכותית תתרום גם לרציפות העבודה בהמשך, שכן בעלי המקצוע הנוספים ובתוכם חשמלאי, רצף ועוד יוכלו לעבוד ביתר קלות ובטיחות בהינתן שלד בטוח ויציב. 

כפועל יוצא של חשיבות השלד ניתן להבין שלקבלן השלד תפקיד מכריע בהקמת המבנה, ולכן מומלץ לעבוד עם קבלני שלד בעלי ניסיון וכן עם חברות להן רקורד מוכח של עבודה מוצלח. בילדר תעשיות היא אחת מתוך מספר חברות אליהן מומלץ לפנות להתייעצות לפני התחלת התכנון, וקל וחומר לפני תחילת הבנייה.  

קבלן שלד של בילדר תעשיות

אנחנו בבילדר תעשיות מתמחים בכל מה שקשור לבנייה קלה ולשיפוצים. כמובן שיש לנו קבלני שלד מהמומחים בתעשייה. אנחנו נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם אז צרו איתנו קשר אנחנו מחכים לכם!

קבלן שלד

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

פיקוח בניה

פיקוח בניה

כל מה שחשוב לדעת על פיקוח בניה בנייה קלה החל מ999 ש"ח! מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת – כל מה שחשוב לדעת סגירת מרפסת ושיפוצים החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
משרד נייד

משרד נייד

משרד נייד – כל מה שחשוב לדעת משרד נייד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
מחסנים מפאנל מבודד

מחסנים מפאנל מבודד

כל בית צריך מחסן מפאנל מבודד בנייה קלה ,תוספות בנייה ומחסנים מפאנל מבודד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא

קרא עוד »