קבלן שיפוצים

מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון!

בנייה קלה החל מ999 ש"ח!

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

בעיות רטיבות, צנרת, חשמל, רצון לשדרג את הבית ועוד אינספור דברים קטנים בבית שיכולים להתקלקל. לכל אלו ועוד אנו נזקקים לפנות לקבלן שיפוצים על מנת לבצעם. אולם, איך עושים זאת? מהו טווח המחירים הנכון? מה חשוב כאשר אנו ניגשים לבחור קבלן?

איך בוחרים?

ראשית- קבלן שיפוצים איננו 'שיפוצניק'. למקצוע זה יצא שם רע של עיגול פינות ועבודה רשלנית ביותר, אולם למעשה, ישנו הבדל מהותי בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים. על מנת להיות קבלן שיפוצים יש להירשם במשרדי רשם הקבלנים תחת סיווג 131, ולצורך כך יש לעמוד בתקנים ברורים מאוד. ברישום זה יצוין הקבלן וכישוריו בהם הוא יכול לעסוק, וכך תוכלו להיות בטוחים שהוא בעל מקצוע בעל אישורים למומחיותו כמו גם ביטחון בכך שכספכם איננו נמסר לנוכלים. יש לציין שמותר על פי חוק להעסיק קבלן לא רשום, אך רק בשיפוצים שאינם עולים על סכום של כ-40 אלף שקלים. 

בנוסף, יש לקחת בחשבון את סוג העבודה אותה אתם מעוניינים שיבצע. ישנם שיפוצים שונים- ממטבח, מקלחת, בניה קלה או כבדה, שיפוץ חיצוני, עיצוב מחדש וכו'. לכל סוג כזה יש מאפיינים שונים לחלוטין שדורשים כישורים אחרים. קבלן שיפוצים המתמחה בצנרת לא בהכרח יוכל לרצף לכם מחדש את המקלחת ובעל המקצוע ששיפץ לכם את המשרד לא בטוח יהיה האדם הנכון לחדש את המטבח בבית. יש לוודא את תחום היכולות של כל קבלן ואת מומחיותיו ולתאם היטב בין הגורמים השונים המבצעים את העבודה יחד- ממעצב הפנים, הצנרת, הסיוד ועוד. בבילדר תעשיות ישנו מגוון של קבלני שיפוצים העוסקים בתחומים שונים ונרחבים כך שלא תצטרכו להסתבך עם תיאום ואיתור של כל הגורמים בשיפוץ בכוחות עצמכם.

קבלן שיפוצים – מחירים

כאשר מחליטים לשפץ אנו לוקחים בחשבון את היקף השיפוץ אותו נרצה לעשות, ואת מגבלות התקציב הנוכחיות שלנו. גם הערכת הזמן הינה בעלת משמעות גם במובני חוסר הנוחות שלנו כדיירי הבית בזמן זה וגם כפונקציה של כסף המושקע בכך. יש לקחת בחשבון עליה של העלות והתארכות משך הזמן באחוזים ניכרים תוך כדי השיפוץ. העלויות משתנות בשל ליקויים נוספים שמתגלים, חומרי גלם שונים, הפתעות שצצות ורצונות שעולים תוך כדי תנועה. לתופעה זו יש השלכות משמעותיות ויש לקחת בחשבון במהלך התכנון הראשוני את החריגות האלה. נהוג גם המקרים רבים לחתום בחוזה עם הקבלן על אישור לחרוג באחוזים מסוימים בלבד מהסכום המסוכם. כמובן שתכנון טוב ותיאום מוצלח של כל הגורמים יכולים לשמור על החריגות ולהביא אותן למינימום ההכרחי.

ניהול השיפוץ

אחד הדברים המורכבים בשיפוץ הוא הניהול של כל הגורמים שלו בבת אחת. הניסיון לתאם את לוחות הזמנים של כל העוסקים במלאכה הינו מאמץ בלתי נגמר הנמשך בצורך לדאוג שולם עומדים בהם אחרת יהיו עיכובים ממושכים בעלי השפעה כלכלית. לכן עדיף למצוא חברה או איש מקצוע, דוגמת בילדר תעשיות, שינהלו זאת בעבורכם על הצד הטוב ביותר ויאפשרו לכם לישון בשקט.

קבלן שיפוצים של בילדר תעשיות

אנחנו בבילדר תעשיות מתמחים בכל מה שקשור לבנייה קלה ולשיפוצים. כמובן שיש לנו קבלני שיפוצים מהמומחים בתעשייה. אנחנו נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם אז צרו איתנו קשר אנחנו מחכים לכם!

קבלן שיפוצים

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

בנייה קלה בשפלה

בנייה קלה בשפלה

בנייה קלה בשפלה – כל הפרטים בנייה קלה בשפלה הכי איכותי בארץ! עבודה מקצועית איכות ללא פשרות מחיר הכי משתלם בארץ לפונים דרך האתר שירות

קרא עוד »
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת – כל מה שחשוב לדעת סגירת מרפסת ושיפוצים החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
בנייה קלה במרכז

בנייה קלה במרכז

מעוניינים בבנייה קלה באזור המרכז? הגעתם למקום הנכון! צרו איתנו קשר עכשיו לייעוץ בנייה קלה במרכז החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה

קרא עוד »