מבנים ניידים

מתעניינים בבנייה קלה או מבנים ניידים? אנחנו נשמח לעזור לכם. כאן תקבלו את כל התשובות

בנייה קלה החל מ999 ש"ח בלבד!

שירות בפריסה ארצית בלי יוצא מן הלל

עבודה הכי איכותית בארץ

שירות אישי וחם 

אחריות מורחבת

חייגו עכשיו!

אנחנו בילדר תעשיות ואנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו את כל המידע שאתם צריכים. למטה יש כאן כתבות מעניינות שקשורות למבנים ניידים ולבנייה קלה ובהמשך למטה אנחנו מסבירים על כל היתרונות אז קדימה תתחילו לגלול.

רוצים לקבל מידע נוסף על מבנים ניידים?

השאירו פנייה עכשיו

משרד נייד
מבנים ניידים

משרד נייד

משרד נייד – כל מה שחשוב לדעת משרד נייד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד >>
מבנה יביל
מבנים ניידים

מבנה יביל

מבנה יביל – מה זה אומר ואיך מתחילים? מבנה יביל החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד >>

מבנים ניידים ובניה קלה – יתרונות עיקריים

 

אחד התחומים שעוברים מהפיכה רבתי בעשורים האחרונים, הוא תחום מבנים ניידים. חומרי הגלם משתכללים והופכים מגוונים, טכנולוגיים ויעילים מאוד, שיטות הבנייה מתקדמות ומשתנות, ומגוון הפתרונות המוצעים בשוק הולך ומתרחב. כך שמה שהיה פעם לחלוטין בלתי אפשרי – הופך אפשרי ואפילו הרבה יותר בר-השגה מכפי שיכולנו לחלום, אך לפני שנים מועטות.

 

בתוך המהפכה שעוברת על תחום הבנייה בכלל, בולטים תחום הבנייה הקלה ותחום המבנים הניידים. שני תחומים אלה מספקים פתרונות גמישים וחדשניים ומשלבים איכויות של חומרי גלם שפעמים רבות עולות בהרבה על איכויות החומרים המשמשים את הבנייה הקשיחה, המסורתית.

 

בנייה קלה ומבנים ניידים – יתרונות

פתרונות אלה הינם כל כך יעילים, נוחים, משתלמים ואיכותיים, עד שבצדק רבים שואלים כיצד זה לא התפתחו עשרות שנים קודם לכן. התשובה לכך היא שרק לאחרונה פותחו חומרי גלם בטכנולוגיות גבוהות, שאפשרו את פריחתם של סוגי בנייה אלה.

 

שני סוגי הבנייה הללו הם במקרים רבים הפתרון היעיל והטוב ביותר לצרכי מגורים, משרדים, קליניקות ובעצם לכל מבנה המצריך בנייה והתקנה מהירה וזולה כאחד. מרבית יתרונותיהם של שני סוגי הבנייה משותפים ומקיפים כמעט כל פרמטר הקשור בבנייה:

 

עלויות

עלותם הקמתם של מבנים בבנייה קלה ושל מבנה נייד עשויה להגיע לשליש ואף פחות מכך, ממחירה של בנייה 'קשיחה' (בנייה רגילה), וזאת תוך קבלת מוצר שאינו נופל באיכותו והתאמתו ללקוח ובמקרים רבים אף עולה עליה.

איכות החומרים

שני סוגי המבנים מיוצרים היום ממגוון עצום של חומרים, בהם חומרים המשלבים בפני עצמם טכנולוגיה של בידוד חום, בידוד רעשים, עמידות למים ולקרינה, מחברים אטומים למים ועוד. לכל חומר תכונותיו האופייניות והתאמתו לאקלים, למרחב, לעיצוב ולמטרה לשמה נועד המבנה. מגוון זה מאפשר ללקוח להגיע למוצר (המבנה) המתאים בדיוק מירבי לצרכיו, ובהשקעה מינימלית.

מודולריות ועיצוב

מבנים ניידים ושל בנייה קלה מגיעים במגוון עצום של צורות וגדלים. ניתן להזמין מבנה שתוכנן מראש על כל מרכיביו וניתן לתכנן ולעצב מבנה חדש, לפי מרחב מוגדר. מודולריות זו הופכת גם את שינוי הייעוד של המבנה (למשל מיחידת דיור למשרד / לקליניקה) לפשוטה, מהירה וזולה בהרבה מכל שינוי שננסה לעשות במבנה של בנייה מלבנים.

פחות כאב ראש וצרות

התקנתו של מבנה קל / נייד חוסכת כמעט  את כל הרעש והלכלוך והמעורבים בבנייה רגילה. כאשר חלקה העיקרי של בניית המוצר מתבצעת במפעל / מגרש של ספק המבנה, מה שנותר לעשות בשטח הוא רק להרכיב או להציב את המבנה במקומו הרצוי. תהליך זה הינו כמובן קצר, יעיל, שקט ונקי לאין שיעור מכל תהליך של בנייה קשיחה. בכך מתאפשרת שמירה על איכות החיים שלכם ושל השכנים ואף נמנעת ירידה בערך הנכסים הצמודים (המתרחשת בזמן בנייה רגילה, למשל כאשר סכום השכירות של יחידה / דירה יורד משמעותית ויישאר נמוך כל עוד קיים אתר בנייה סמוך אליה). בכך נחסכים גם סכסוכי שכנים וצרות רבות נוספות.

זמן הבנייה

מתחלק לשניים:

א. זמן הכנת המבנה עצמו או החלקים. פרק זמן זה עשוי לקחת בדרך כלל מספר שבועות או חודשים ומתבצע, במפעלו או מגרשו של הייצרן / הספק. המשמעות היא שבפרק זמן זה אתר הלקוח נותר שקט, נקי ומאפשר מגורים ו/או פעילות עסקית רגילה. עובדה זו לבדה חוסכת ללקוח סכומי כסף ניכרים ביותר.

ב. זמן התקנת המבנה בשטח. פרק זמן זה עשוי לקחת מיום עבודה אחד (בעיקר לגבי מבנים ניידים) או, לכל היותר, מספר ימים או שבועות (כולל פילוס המבנה וחיבורו  לרשתות המים, החשמל, הביוב וכדומה). זאת למול פרק זמן של שנה ומעלה, הדרוש לבנייה רגילה.

חסכון הזמן מאפשר כמובן את השימוש המהיר במבנה הנייד, מה שעשוי להביא להכנסה נוספת משמעותית מאוד (במקרה של יחידת מגורים מושכרת / קליניקה / משרד) ו/או חסכון גדול בזמן בו נדרשים תשלומי שכירות במקום אחר, המשולמים במקביל לעלויות הבנייה.

שני סוגי המבנים שהוצגו לעיל הינם עמידים לרעידות אדמה, ברמה גבוהה בהרבה ממבנים של בנייה מסורתית רגילה.

ניידות

ייתרון זה מייחד את המבנים הניידים. והוא זו שהופך אותם מתאימים לצרכים של לקוחות מגוונים. מחברות העוסקות בפרויקטים המתקיימים באתרים שונים, דרך עיריות ומועצות מקומיות, אשר נדרשות לספק פתרונות למבנים ציבוריים ביישובים ואתרים שונים, ועד למגזר הפרטי, שכיסו פחות עמוק ונהנה במיוחד מעלויות הבנייה הנמוכות וומהירות ההקמה של מבנים ניידים (ראו להלן).

החסרון

החסרון היחיד כמעט שניתן לחשוב עליו בהקשר של מבנים ניידים, הוא שיש גבול מסוים של גודל, שהם מוגבלים בו. אולם עם יכולות התכנון וחומרי הגלם החזקים והעמידים הקיימים היום, הרי שבנייה קלה כן מאפשרת בנייתם של מבנים גדולים מאוד, בעלי מספר קומות, המתפרשים על פני מאות ואלפי מטרים רבועים.

מבנים ניידים עם בילדר תעשיות

אנחנו בילדר תעשיות ואנחנו מומחים בבנייה קלה, מבנים ניידים ושיפוצים בכל חלקי הארץ. תחום זה דורש מיומנות רבה וחובה להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עכשיו ולקבל ייעוץ ראשוני אישי בחינם. אנחנו מחכים לכם !

רוצים לקבל מידע נוסף?

השאירו פנייה עכשיו ייעוץ חינם

עוד כתבות מעניינות

בנייה קלה בירושלים

בנייה קלה בירושלים

מה חשוב לדעת על בנייה קלה בירושלים? בנייה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
בנייה קלה מאלומיניום

בנייה קלה מאלומיניום

בנייה קלה מאלומיניום – כל מה שצריך לדעת בנייה קלה מאלומיניום החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש

קרא עוד »
עלויות בנייה

עלויות בנייה

מתעניינים בבניית בית? כאן נפרט לכם את עלויות בנייה שתצטרכו לקחת בחשבון בנייה קלה החל מ990 ש"ח עבודה הכי מקצועית ואיכותית בארץ שירות בפריסה ארצית

קרא עוד »