בנייה מתועשת

בנייה מתועשת – כל הפרטים

בנייה מתועשת/ ירוקה החל מ999 ש"ח!

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

בנייה מתועשת היא בנייה בשיטה חדישה יחסית שמטרתה לייעל את תהליך הבנייה באמצעות אמצעים תעשייתיים. כך למשל, בבנייה מתועשת רכיבי הבניין מיוצרים באתר הבנייה כחלק מבניית השלד ובאופן סדרתי, בשונה מהבנייה הרגילה והמוכרת אשר בה ייצור הרכיבים מתבצע במפעל ומובא לאתר.

קצב הייצור בבנייה מסוג זה מהיר הרבה יותר. הרכיבים רבים וזהים (כמו בפס ייצור) ומייצרים אותם באמצעות שימוש בכלי פלדה רב פעמיים ולא בטפסות עץ ייעודיות. כיום ישנן חברות המתמחות בבנייה מתועשת, דוגמת "בילדר תעשיות"

יתרונות הבנייה המתועשת

הבנייה המתועשת חוסכת עבודה רבה הן באתר הבנייה והן במפעלים, זמן- עקב תהליך הייצור המהיר, כוח אדם, כסף – עקב חיסכון ברכיבים מותאמים אישית לייצור, חוסר צורך בשינוע רכיבים וייתור הבאת כלי עבודה גדולים ויקרים.

בנוסף, שיטת הבנייה הזות נחשבת כ"בנייה ירוקה", כלומר כידידותית לסביבה, כיוון שהיא מפחיתה שימוש בחומרים מזהמים בשינוע, מפחיתה ייצור של פסולת ואבק ומשתמשת בפחות חומרים בסופו של דבר.

בנייה מתועשת מול בניה רגילה

מי שאינו בקיא לעומק בשיטות הבניה השונות בוודאי ישאל את עצמו מה ההבדל בין התיאור של הבנייה מסוג זה שהזכרנו לעיל ובין בנייה קונבנציונלית.

בבנייה קונבנציונלית, הקבלן אחראי על העבודה ועל הבאת כל החומרים לאתר. הרכיבים מיוצרים באופן ידני ומותאם אישית ולא בפס ייצור אחיד. הכל נבנה באיטיות ובאופן ידני ומותאם ספציפית – השלד, היסודות, הקירות וכדומה.

השיטה הקונבנציונלית מאפשרת להעסיק גם פועלים שאינם מקצועיים במיוחד, משום שהעבודה ידנית, איטית וניתנת בקלות לשינויים. יתר על כן, כיוון שהעבודה איטית יותר, יש צורך בהעסקת כמות עובדים גדולה יותר, דבר הגורר לרוב להוצאות גדולות יותר על הבנייה.

איך יודעים באיזו סוג בנייה לבנות?

אין מחלוקת אצל המומחים על כך שעתיד הבנייה בעולם הוא בבנייה בשיטה זו, המאפשרת לבנות מגדלים רבי קומות במהירות, בחסכוניות וביעילות. היא מהירה יותר, ברוב המקרים איכות הרכיבים בה תהיה גבוהה יותר, היא דורשת פועלים מיומנים ולכן העבודה בה תהיה יותר מקצועית, תהיה ידידותית יותר לסביבה ולמרות זאת היא תהיה זולה יותר.

אך עם זאת, חשוב לדעת שבנייה זו לא מתאימה לבניית בתים קטנים ובינוניים. חוסר התאמה זה נובע מכך שכל הרכיבים מיוצרים באופן אחיד והם נדרשים להיות מותאמים לחלקים גדולים וגם קטנים בתהליך הבנייה, דבר המוביל לכך שכמעט בלתי אפשרי להגמיש את תוכנית הבנייה המקורית, להוסיף או לשנות קירות וחדרים וכמובן שאי אפשר לשנות אותה באופן מהותי.

 

לסיכום, לבנייה המתועשת ישנם יתרונות רבים. אם הוחלט שזו שיטת הבנייה המתאימה ביותר למבנה העתידי שיקום, מומלץ לבחור חברה המתמחה בבנייה מסוג זה, ובעלת ניסיון וותק. אם נושא איכות הסביבה הוא שיקול משמעותי בבנייה, כדאי לבחור חברה ששמה דגש גם על תחום זה ומשתדלת לצמצם בפסולת ובפליטת רעלים ככל שניתן. 

 

בנייה מתועשת

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

פיקוח בניה

פיקוח בניה

כל מה שחשוב לדעת על פיקוח בניה בנייה קלה החל מ999 ש"ח! מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
מבנה יביל

מבנה יביל

מבנה יביל – מה זה אומר ואיך מתחילים? מבנה יביל החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
בנייה קלה בירושלים

בנייה קלה בירושלים

מה חשוב לדעת על בנייה קלה בירושלים? בנייה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
בנייה מודרנית

בנייה מודרנית

בנייה מודרנית – כל הפרטים בנייה מודרנית החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה

קרא עוד »