בנייה מודרנית

בנייה מודרנית – כל הפרטים

בנייה מודרנית החל מ999 ש"ח

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה חדשנית

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

בנייה מודרנית היא בניה שונה במהותה מבניה קונבנציונלית אותה אנו מכירים. הבנייה "המסורתית" מבוסס בעיקרה על טיט ומלט. בשנים האחרונות אנו רואים עלייה ניכרת בעולם המערבי בשיטות בנייה מתקדמות וחדשניות.

ישראל אומת הסטארט אפ גם היא לא אוהבת להישאר מאחור ואנו רואים יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות, היעילות והחיסכון בבניה שכזו.

מה היא בנייה מודרנית, מה אנו מרוויחים ממנה ואיך מתחילים? אנחנו פה כדי לענות לכם על כל השאלות!

 

העולם המערבי נמצא צעד אחד לפנינו

אם היינו אומרים לכם שתוכלו לבנות בית מבלי להשתמש בבטון סביר להניח שלא הייתם מבינים מה אנחנו רוצים, אך במדינות כמו ארה"ב, קנדה ואוסטרליה ואפילו גם במערב אירופה מדובר בשיטה השכיחה והמתקדמת ביותר.

בנייה מודרנית היא הדרך שלנו לקחת את הטכנולוגיה צעד אחד קדימה ולייצר בית חסכוני יותר, ירוק יותר ואיכותי הרבה יותר. 

אמנם במקרה הזה לא תראו טיח ובלוקים אלא שלדי פלדה באיכות גבוהה במיוחד, הבית מגיע למעשה "בהרכבה" כבר שהוא מוכן לאחר התאמה אישית עם הצרכים של הלקוח, התקציב שלו וללא שום הגבלה אדריכלית כלל.

 

בית שלם חצי מחיר – בנייה מודרנית

המחשבה הרווחת כיום בישראל היא שעל מנת לרכוש בית אנו צריכים להשתעבד שנים למשכנתא ולתשלומים רבים, זה כלל לא נכון.

באמצעות בנייה מודרנית הנקראת גם בנייה מודולרית יכול כל אדם המחפש דיור להשיג אחד כזה באיכות גימור גבוהה ובמינימום הוצאות. 

מדובר בשיטת בנייה אשר נמצאת בשלבי פיתוח כל יום ביומו ומשתכללת, מה שגורם לאנשים רבים – בעיקר לאלו המגיעים מאותם ארצות עליהם דיברנו להעלות את המודעות לבנייה זו בארץ.

 

בנייה מודרנית – להפיג את החששות מהגישה המסורתית

כאשר אנחנו רוצים לרכוש דירה למגורים אחד הדברים שמהווים עבורנו מכשול הוא הלחץ והחרדה מתהליכים חדשים. למעשה, רובנו מרגישים שאנחנו הולכים אל הלא נודע מפני שאין לנו שום שליטה על תהליך הבנייה ואנו תלוים במספר גורמים שונים אשר כל עיכוב הכי קטן יכול לעלות לנו אלפי שקלים וזמן רב. 

כל זה כמובן שאנחנו מדברים על הבניה המסורתית, כאשר אנחנו מדברים על בנייה מודרנית הסיפור הוא אחר לגמרי.

 

בנייה מודרנית היא שיטת בנייה קלה ומתקדמת אשר משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק.

כל שלד הבית והמבנה מיוצר במפעל ייעודי אשר עבר את כל המבחנים הנדרשים, מה שנותן לנו את האפשרות לנשום לרווחה תוך כדי ידיעה שלא יהיו שום בעיות בשלב הבנייה ויש לנו 100% שליטה על התהליך.

 

תוך כדי הבנייה חברת הבנייה דואגת להכין את השטח לבית, דואגת לוודא שכל התשתיות באזור הבית עומדות, בהנחה ולא – דואגת לחבר את התשתיות הרלוונטיות.

עם כמה שמדובר בבנייה טכנולוגית, הפן העיצובי לעולם לא נעלם – אנו עובדים יחד עם עשרות אדריכליים ומעצבי פנים אשר נותנים את שירותיהם ללקוח שלנו משלב איפיון הבית ועד עיצוב פנים הבית.

 

בוחרים נכון – בוחרים בילדר תעשיות

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון ולהתקשר אלינו עוד היום לשיחת היכרות, כוס קפה עלינו!

 

בנייה מודרנית

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

בנייה קלה בשפלה

בנייה קלה בשפלה

בנייה קלה בשפלה – כל הפרטים בנייה קלה בשפלה הכי איכותי בארץ! עבודה מקצועית איכות ללא פשרות מחיר הכי משתלם בארץ לפונים דרך האתר שירות

קרא עוד »
בנייה קלה מחיר

בנייה קלה מחיר

בניה קלה מחיר – מה חובה לדעת? בנייה קלה מחיר החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
תוספת בנייה קלה

תוספת בניה קלה

תוספת בניה קלה – להרחיב את הבית במהירות תוספת בניה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש

קרא עוד »
בנייה קלה בירושלים

בנייה קלה בירושלים

מה חשוב לדעת על בנייה קלה בירושלים? בנייה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »