בנייה מהירה

בניה מהירה – איך עושים את זה נכון?

בנייה קלה החל מ999 ש"ח

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה חדשנית

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

למה בנייה מהירה קיבלה את שמה?

בנייה מהירה נחשבת לבנייה קלה, גם משום שהיא בנייה קלת משקל וגם מפני שפשוט קל לבצע אותה. בבניה מסורתית כל פרויקט בנייה מאופיין בשלב בניית השלד, מדובר בשלב הארוך ביותר. בבנייה זו אין שלד בטון מה מקצר משמעותית את הזמנים.

לא אל תדאגו! גם בבנייה קלה יש שלד, אך השלד במקרה הזה מורכב על גבי קורות פלדה, מתכת ואלומיניום אשר נבנו בהתאמה אישית לפרויקט הספציפי שלכם.

למעשה, אפשר להרים שלד מבנה שלם תוך מספר ימים בבנייה קלה, אגב השלב הסופי זהה ולא נמצא שום רבד בין בנייה קלה לבנייה כבדה. 

בשני המקרים נצטרך להלביש על השלד טיח, לצבוע, לרצף את המבנה, לעשות חיפוי הולם, להוסיף חלונות, דלתות והרשימה עוד ארוכה – אך כאשר מסתכלים על הפרויקט בשלמותו אנו מבינים שבנייה קלה יכולה לקצר לנו לפעמים יותר מ-50% מהזמן.

 

בנייה מהירה – שמות רבים לה 

אם הגעתם לפה סביר להניח ששמעתם על שיטות רבות של בנייה, ביניהם בנייה קלה, בנייה מודולרית, בנייה מהירה, בנייה אקולוגית, בנייה ירוקה

חשוב לנו לציין שכל אלו מתנקזים לידי אותה שיטה ואותה בנייה, שיטה אחת שמות רבים לה.

 

בנייה מהירה – למי מתאימה השיטה?

היינו יכולים להגיד –  "למי היא לא מתאימה?" ואז פשוט לרשום לכולם – אבל אנו מאמינים שהמתחרים כבר לקחו לנו את הפאנץ' הזה. אנו נהיה טיפה יותר ריאליים ונאפיין את אותם אנשים.

בנייה זו מתאימה לאותם אנשים אשר מעוניינים לחסוך זמן רב ואף לקצר יותר מ50% מזמן הבנייה מבלי לוותר בשום פנים ואופן על איכות הבנייה. כמו כן, מתאימה לאנשים אשר מחפשים פתרון מהיר אשר יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.

גם אנשים אשר מאמינים בבנייה ירוקה בוחרים בבנייה מהירה כשיטה המועדפת עליהם. עכשיו מה שנשאר לשאול אתכם – האם אתם מעוניינים לחסוך מאות אלפי שקלים, זמן רב מבלי לוותר בשום פנים ואופן על איכות הבנייה וגם לבנות בצורה ירוקה? אם התשובה היא כן, מקומכם איתנו.

 

אנחנו יכולים לעשות זאת לבד?

רבים תוהים אם יוכלו פשוט לגשת אל מפעל המייצר שלדים לבנייה קלה ופשוט להתחיל את הבנייה לבד. התשובה היא חד משמעית וגורפת – לא.

כאשר אנחנו מתכננים את הבית שלנו רצוי ואף חובה שיהיה לצידנו קבלנים ואנשי מקצוע בעל הבנה ומוניטין בתחום. רבים מן אנשי המקצוע העובדים היום בבניה הקלה עבדו עשרות שנים בבנייה המסורתית ואף עדיין עובדים בה.

 

נמצאים כאן בשבילכם – בילדר תעשיות

בילדר תעשיות מתמחה בכל האמור לפתרונות בנייה קלה ומהירה, יחד עם ניסיון של שנים בתחום אנו בטוחים שנוכל לאפיין יחד איתכם את בית חלומותיכם.

אם אתם רוצים לחסוך כסף, זמן רב ולא להתפשר על איכות הבית שלכם – המקום שלכם איתנו.

מזמינים אתכם לחייג אלינו לשיחת התרשמות עוד היום, כוס קפה עלינו!

מאמר זה נכתב על ידי בילדר תעשיות בנייה קלה ומתקדמת

בנייה מהירה

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

בנייה קלה בירושלים

בנייה קלה בירושלים

מה חשוב לדעת על בנייה קלה בירושלים? בנייה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
מחסנים מפאנל מבודד

מחסנים מפאנל מבודד

כל בית צריך מחסן מפאנל מבודד בנייה קלה ,תוספות בנייה ומחסנים מפאנל מבודד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא

קרא עוד »
משרד נייד

משרד נייד

משרד נייד – כל מה שחשוב לדעת משרד נייד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
פיקוח בניה

פיקוח בניה

כל מה שחשוב לדעת על פיקוח בניה בנייה קלה החל מ999 ש"ח! מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »