בנייה חכמה

בנייה חכמה מותאמת ללקוח

בנייה חכמה עם בילדר תעשיות הכי מקצועי שיש

החל מ999 ש"ח

שירות בכל הארץ בלי יוצא מן הכלל 

חייגו עכשיו!

כשאומרים 'בנייה חכמה' עשויים להתכוון למגוון רחב מאוד של חומרים ופרמטרים, תכנוניים ואחרים, הקשורים בבניית בית-מגורים, משרד, מבנה ציבורי, תעשייתי או כל מבנה אחר. כלל המרכיבים של בנייה כזו הופכים הן את שלבי הבנייה עצמה, וכמובן את המבנה הסופי, ליעילים יותר, ולכן גם לחסכוניים הרבה יותר.

סוף מעשה במחשבה תחילה

בית חכם בנייה חכמה או מתחילה עם התכנון הראשוני. כאשר תכנון זה כולל היבטים של טופוגרפיית השטח, שעות וזוויות של אור וקרינה או לחלופין של הצללה, מיקום חלונות בהתאם למבנים אחרים ולנוף וכדומה. כמו כן בתכנון חכם נלקחים בחשבון הכנה לתשתיות השונות (חשמל, מים וביוב, מה שחוסך הוצאות ושעות רבות של בעלי מקצוע בשלב הגמר) וכמובן החלטה על חומרי הגלם, שלה השפעה עצומה הן על עלויות הבנייה והן על המודולריות ויכולות הבידוד של המבנה, שישפיעו על צריכת האנרגיה של המבנה לאורך כל שנות קיומו.

הבנייה חכמה והבית חכם

בנייה כזו הינה גמישה ביותר ויכולה לשלב בתוכה גם את מרכיביו של בית חכם. לדוגמא:
– הטמעת מערכת חשמל חדשנית, המאפשרת שליטה מדויקת בכל אחד מצרכני החשמל בבית, גם מרחוק.
– מערכת השבת מים אפורים, כך שישמשו, לאחר סינון וטיהור ראשוניים, להשקיית הגינה.
– שואב אבק רצפתי, עם פתחי חיבור ייעודיים המפוזרים בחלקים שונים של הבית.
– חימום תת-רצפתי, שגם הוא עשוי להיות נשלט מרחוק.
– חלונות שהמיקומים שלהם, הוויות בהם נבנו ואף אלמנטים של הצללה המותקנים בהם, מאפשרים ניצול מרבי של אור וחום השמש בחורף, יחד עם הצללה ובידוד בקיץ.

מודולריות

בניגוד לבנייה בבלוקים, מבנים של בנייה קלה וחכמה מורכבים מחלקים גדולים יחסית. צורת בנייה כזו מאפשרת שינויים מהירים וזולים בהרבה מאשר בבנייה המסורתית. לשם השוואה, נסו לדמיין הזזת קיר עשוי בלוקים, לעומת הזזת קיר העשוי כולו מפאנלים גדולים, אשר משולבים יחדיו באמצעות מחברים יעודיים, שניתן בפשטות לפרק ולהרכיב במקום אחר. מגוון אפשרויות העיצוב מחדש המתקבל בבנייה כזו גדול לאין שיעור למול הבנייה הישנה.

 

רווח אישי וסביבתי

שיטות הבנייה החדשות וחומרי הגלם המשמשים בהן, מצמצמים משמעותית את ההשפעה הסביבתית של הבנייה, הן באתר הלקוח והן במרכיבי ההובלה וכדומה (כלל חומרי הגלם הדרושים לבית שלם בבניה מודרנית ניתנים לשנע על משאית אחת).
הרווח האישי וארוך השנים הוא כמובן בידודו הטרמי של הבית. חומרי הגלם והפאנלים המודרניים, מיוצרים בטכנולוגיות חדישות ומתוכננים מראש ליעילות מירבית הן בשלבי הבנייה והן בבידוד אקוסטי וטרמי כאחד. התוצאה היא רווח עצום ללקוח, הן בעלויות הבנייה, הן בהפחתת עלויות חימום וקירור הבית והן באיכות-חיים גבוהה יותר, כאשר מרבית הרעשים של הרחוב או הכביש הבינעירוני הסמוך, נותרים בחוץ.

בנייה חכמה עם בילדר תעשיות

אנחנו בבילדר תעשיות מומחים בכל מה שקשור לבנייה חכמה או לבית חכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני על בנייה חכמה לבית כדי שתדעו למה אתם נכנסים. הייעוץ הוא בחינם ואנחנו נותנים מידע מכל הלב אז אל תהססו, פנו אלינו עכשיו אנחנו מחכים לכם.

בנייה חכמה

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

היתרונות של מבנים ניידים

היתרונות של מבנים ניידים

מבנים ניידים החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה חדשנית מעל 10 שנות ניסיון

קרא עוד »
בנייה חכמה

בנייה חכמה

בנייה חכמה מותאמת ללקוח בנייה חכמה עם בילדר תעשיות הכי מקצועי שיש החל מ999 ש"ח שירות בכל הארץ בלי יוצא מן הכלל  חייגו עכשיו! כשאומרים

קרא עוד »
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת – כל מה שחשוב לדעת סגירת מרפסת ושיפוצים החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
תוספת בנייה קלה

תוספת בניה קלה

תוספת בניה קלה – להרחיב את הבית במהירות תוספת בניה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש

קרא עוד »