אדריכלי בתים

כל הפרטים על אדריכלי בתים

בנייה קלה החל מ999 ש"ח!

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

בניית בית פרטי היא חלום שרק מעטים בישראל יכולים להגשים. לכן, חשוב שתבחרו באדריכל שיוכל להבין מהם הרצונות שלכם ולתרגם אותם בתכנונו לכדי יצירה מושלמת. כידוע, בניית בתים פרטיים בישראל היא תהליך מורכב מאין כמותו. 

אדם הבונה בית פרטי נאלץ להיעזר בשירותיהם של בעלי מקצוע רבים, לקבל אינספור אישורים שונים ולעבור תהליכים בירוקרטיים מורכבים. יחד עם זאת, אל לכם להזניח את תחום האדריכלות. ראשית, תכנון הבית חשוב לתהליך הבנייה – במהלך התכנון ייקבע האדריכל כיצד יחולק הבית לחדרים השונים, היכן ימוקמו עמודי התמיכה השונים ונושאים נוספים שהסדרה מוקדמת שלהם תחסוך מכם שלל תיקונים בעתיד. 

שנית, האדריכלות מהווה את לבו הפועם של ביתכם הפרטי. רק נכס שיעוצב לשביעות רצונם של המזמינים יוכל להיקרא בית. אנו בבילדר תעשיות מאמינים שבחירת האדריכל היא השלב החשוב ביותר בתהליך בניית בית פרטי ויש להקדיש לו את מלוא תשומת הלב.

מהם השלבים לבניית בית פרטי?

השלב הראשון הנדרש מכם על מנת לבנות בית פרטי הוא מציאת המגרש הנכון לבנייה. בשלב השני תיעזרו בשירותיו של מודד אשר ימדוד את גבולות המגרש ויסמן את הדרכים, המבנים השכנים והתשתיות המקיפות את המגרש שבו בחרתם. 

השלב השלישי שבו נתמקד במאמר זה הוא בחירת אדריכל. השלב הרביעי יהיה השגת היתרי הבנייה הנדרשים – כאשר יסיים האדריכל את תכנון ביתכם הפרטי הוא יגיש תכנית אשר תהיה בקשה להיתר בנייה. בשלב החמישי יידרש מכם למצוא קבלן ולהתחיל בתהליך הבנייה.

כיצד לבחור אדריכלי בתים?

בית הוא הרבה יותר ממקום מגורים, גם אם הוא ממלא את כלל פונקציות המגורים הנדרשות. אדריכלות בתים אמיתית תסייע לכם ליצור את חוויית המגורים המושלמת עבורכם, אשר תתרגם את רצונותיכם לכדי בית מעורר השראה. 

לכן, אדריכל טוב יתכנן בית על פי הקריטריונים הבאים – אילו מאפיינים עיצוביים מרגשים את המזמין? מה הטעם שלו? האם ללקוח יש טעם שמרני או שמא הוא מעדיף לשבור מוסכמות? מכאן נובע שאדריכל טוב הוא לא רק אדריכל בעל שם, אלא איש מקצוע המעודכן בכל הטרנדים האחרונים ויודע לאזן בין הבעת סגנונו האישי לבין רצונותיו של הלקוח.

בניגוד למבנים ציבוריים שונים או בנייני מגורים, אדריכלות של בתים פרטיים צריכה להתאים את עצמה לרצונו ולטעמו של הלקוח ויש בה פחות מקום לגאוותנות מצד האדריכל. לכן, גם אם אדריכל סבור שלבית שאותו הוא מתכנן מתאימה חזית זכוכית מודרנית, במידה שלקוחותיו מעוניינים בבית בעל עיצוב עץ שמרני, טעמו האישי וסגנונו ייאלצו לסגת בפני רצונותיהם של לקוחותיו.

על מה יש לשים דגש באדריכלות בתים?

תחום אדריכלות הבתים נחשב למקצוע בפני עצמו. על מנת לתכנן בית באופן המיטבי, יש לשים דגש על תכנון פונקציונלי, שכן מדובר בבית מגורים ולא במוזיאון, תוך מתן דרור לעיצוב יצירתי ומקורי. 

למידע נוסף על בנייה קלה צרו איתנו קשר עכשיו אנחנו נשמח לייעץ לכם!

אדריכלי בתים

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

תוספת בנייה קלה

תוספת בניה קלה

תוספת בניה קלה – להרחיב את הבית במהירות תוספת בניה קלה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש

קרא עוד »
בנייה קלה במרכז

בנייה קלה במרכז

מעוניינים בבנייה קלה באזור המרכז? הגעתם למקום הנכון! צרו איתנו קשר עכשיו לייעוץ בנייה קלה במרכז החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה

קרא עוד »
בנייה טרומית

בנייה טרומית

בנייה טרומית – כל מה שתצטרכו לדעת בנייה טרומית החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »
פיקוח בניה

פיקוח בניה

כל מה שחשוב לדעת על פיקוח בניה בנייה קלה החל מ999 ש"ח! מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »