אדריכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה כל מה שצריך לדעת

בנייה ירוקה החל מ999 ש"ח

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה חדשנית

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

גלי החום הקשים שהגיעו אלינו הקיץ, תופעות טבע משונות ועוד דברים רבים גורמים לנו להבין שאנחנו צריכים לשמור על כדור הארץ. ההתחממות הגלובלית, יערות הגשם, ומשאבי טבע נגמרים כבר אינם מופשטים ורחוקים ממנו עד מאוד, אלא הם חלק מחוויית החיים העכשווית שלנו. לאט לאט, אולי לאט מידי, אנחנו מבינים שאי אפשר להתעלם מכך וצריך לשנות את הדרך שבה אנחנו מתייחסים לכדור הארץ שלנו. השינויים נוגעים בכל תחומי החיים שלנו, החל מהפרדת פסולת ביתית ועד התפלת מים. לצד זאת, אחד האלמנטים שאותם עלינו לשנות על מנת לאפשר לילדינו ולנכדינו לחיות פה, הוא הדרך בה אנו בונים, כאשר אדריכלות ירוקה היא יישום של הערכים והתובנות האקולוגיים בתוך שדה זה.

מה זו בניה ירוקה ומה מיוחד בה?

בבניה ירוקה ישנו דגש על שני ערכים מרכזיים- העיצוב של המבנה ותכנונו, כמו בכל סוג של אדריכלות קונבנציונלית, והידידותיות שלו לסביבה. הערכים הסביבתיים שנלקחים בחשבון הינם שמירה על משאבי הטבע הקיימים ושימוש לא מיותר בהם, וניסיון לא להוציא ולייצר פגיעה בסביבה על ידי חומרים שאינם מתכלים, גזים רעילים, מפגעים בריאותיים ועוד. הניסיון הוא לשמור על המאזן האקולוגי ולא להפר אותו- לא בצריכה מוגזמת ולא בפליטה של תוצרים מזיקים. הבנייה הירוקה תתמקד בשימוש בחומרים ממוחזרים, מקורות אנרגיה מתחדשים ובניה כמה שיותר בת קיימא. בבילדר תעשיות לוקחים את כל השיקולים האלו ועוסקים בכל סוגי המשתנים המרכיבים בניה קלה.

מה היתרונות והחסרונות של בניה ירוקה?

כמובן שהיתרון המרכזי של בניה ירוקה הוא השמירה על הסביבה. יתרונות נלווים משמעותיים נעים בין החיסכון בחשמל כתוצאה מבידוד יעיל מאוד, מזרימת אוויר נעימה וממערכות סולאריות שמאפשרות ייצור עצמי של חשמל לצריכת הבית. כמו כן ישנו חיסכון במים הנגרם על ידי מערכות מחזור מים ייחודיות. היתרון האחרון הוא הערך העתידי של בתים מסוג זה שצפוי לעלות בעתיד עוד ועוד. 

החסרונות מתחלקים לשניים עיקריים- המחיר והגמישות. המחירים של חומרי הבניה בהם משתמשים בבניה ירוקה הינם גבוהים יותר מחומרי הגלם בבניה רגילה, כמו גם המערכות המיוחדות- מערכת המים והמערכת הסולארית. גם הפנייה ליועץ בניה ירוקה, הינה בעלת משמעות כלכלית אותה יש לקחת בחשבון. בשל התקנים המחמירים, הגמישות של האדריכלים המתכננים את הבניין אף היא מוגבלת, והם מוגבלים לסטנדרטים מסוימים. אולם, יש לקחת בחשבון שהנוחות והשימוש במרחב הינם מעקרונותיה של הבניה החכמה ובנוסף לכך, לטווח הרחוק, מערכות המים והחשמל מחזירות את ערכן, כך שהן עשויות אף לחסוך לכם כסף.

איך עושים את זה בפועל?

ראשית, יש להשיג רישוי מוועדת התכנון העירונית הדרוש בכל בניה, ובנוסף, בתקנים מסוימים דרוש רישוי גם של המשרד להגנת הסביבה. לצד זאת, ניתן לעבוד עם אדריכלים מסוימים בעלי מומחיות בבניה ירוקה; ככל שלא קיימת להם מומחיות כזו, ניתן לאתר יועץ המתמחה בכך לצורך עבודה בשיתוף פעולה.  

לסיום חשוב לציין כי בתהליך התכנון קיימת צבירה של נקודות על פי קריטריונים, ולאחר הגעה למספר נקודות מסוים מקבלים את תעודת הבניה הירוקה.

אדריכלות ירוקה עם בילדר תעשיות

אם אתם רוצים מידע נוסף על כל מה שקשור לבנייה ירוקה אנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו בילדר תעשיות ואנחנו מומחים בבנייה קלה ובנייה ירוקה מעל עשור ואנחנו נשמח לדבר אתכם אז צרו איתנו קשר עכשיו אנחנו מחכים לכם!

אדריכלות ירוקה

רוצים שנעשה את העבודה בשבילכם?

השאירו פנייה עכשיו

או התקשרו עכשיו !

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות

בנייה מודרנית

בנייה מודרנית

בנייה מודרנית – כל הפרטים בנייה מודרנית החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים איכותיים וטכנולוגיה

קרא עוד »
מבנה יביל

מבנה יביל

מבנה יביל – מה זה אומר ואיך מתחילים? מבנה יביל החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק

קרא עוד »
מערכות אנרגיה ירוקה

מערכות אנרגיה ירוקה

מערכות אנרגיה ירוקה לשירותך התקנת מערכות אנרגיה ירוקה החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים איכותיים

קרא עוד »
משרד נייד

משרד נייד

משרד נייד – כל מה שחשוב לדעת משרד נייד החל מ999 ש"ח מחיר מיוחד לפונים דרך האתר עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות! שימוש רק בחומרים

קרא עוד »